Klid, relax a zábava
Chata Eduard má své neobvyklé kouzlo, které v ní každý, kdo ji navštíví pociťuje. Nabízí zatím neobjevený, horský ráj. Poskytuje široké možnosti pro sportovní i kulturní vyžití, odpočinek, výlety i zábavu.
Zimní vyžití
Najdete zde mnoho běžkařských tras, lyžařských sjezdovek a jiné sportovní aktivity na sněhu. Vřele doporučujeme skialpinistické výlety nebo výlety na sněžnicích.
previous next

Vířivá vana

Jestli něco spolehlivě odbourává stres, který přes rok v pracovním procesu zažíváte, pak je to právě vířivá vana. V chatě Eduard jsme si toho vědomi, a tak máte v rámci areálu a našeho wellness k dispozici právě vířivku, kterou můžete využít sami, s partnerem či partnerkou nebo i celou rodinou.

Vířivka, to ale není „jen“ příjemná relaxace a chvíle, kdy se pohodlně uvelebíte v teplé vodě, zavřete oči a pročistíte si tělo i mysl. Vířivé vany mají také blahodárné účinky na vaše zdraví. Pobyt ve vířivce má velmi příznivé účinky na problémy s páteří a klouby, zmírňuje bolest svalů, působí pozitivně proti nespavosti a stresu.    

Pokud máte fyzicky náročné povolání, jste aktivní nebo dokonce profesionální sportovci, ale také pokud naopak trávíte většinu svého pracovního dne shrbeni nad klávesnicí počítače, bude pro vás pravidelný čas strávený ve vířivce v rámci pobytu v chatě Eduard jako pohlazení po těle i po duši.

Vířivou vanu doporučujeme vždy den před požadovaným termínem návštěvy rezervovat na recepci chaty.

 Služba Cena
Vířivka 60 min = 595 Kč
30 min = 395 Kč
 Ceník je platný na celý rok 2016. Ceny jsou uvedeny vč. DPH.
« Rezervovat pobyt »

Chata Eduard

Bělá 44
790 01 Bělá pod Pradědem
Česká republika

Naši partneři:


Jeseníky RegionCard3xTop.cz


BABY FRIENDLY CERTIFICATE


Jeseníky - originální produkt

Sledujte co se u nás děje: