Klid, relax a zábava
Chata Eduard má své neobvyklé kouzlo, které v ní každý, kdo ji navštíví pociťuje. Nabízí zatím neobjevený, horský ráj. Poskytuje široké možnosti pro sportovní i kulturní vyžití, odpočinek, výlety i zábavu.
Zimní vyžití
Najdete zde mnoho běžkařských tras, lyžařských sjezdovek a jiné sportovní aktivity na sněhu. Vřele doporučujeme skialpinistické výlety nebo výlety na sněžnicích.
previous next

Naše zvířátka

V Horské chatě Eduard si zakládáme na spojení příjemného a moderního ubytování s čistotou přírody, která celou chatu v Jeseníkách obklopuje. Areál jsme také proto ještě zpestřili volně se pohybujícími domácími i exotickými zvířaty, mezi které patří ovce kamerunská, labrdorský retrívr černý nebo v místním potoku pstruh potoční. Dále jako novinku Shetlandský pony a dvě kobylky s hříbátkem plemeno Appaloosa.

Relaxační pobyt v chatě, která se nachází uprostřed překrásné jesenické přírody, je přítomností volně se pohybujících zvířat ještě umocněn. Především děti, které žijí ve městech a se zvířaty tak nejsou v každodenním kontaktu, tento blízký kontakt alespoň v době dovolené velmi ocení. Všechna (suchozemská) zvířata, která se u nás v areálu nacházejí, je samozřejmě možné hladit a po domluvě s personálem také krmit.

« Rezervovat pobyt »

Chata Eduard

Bělá 44
790 01 Bělá pod Pradědem
Česká republika

Naši partneři:


Jeseníky RegionCard3xTop.cz


BABY FRIENDLY CERTIFICATE


Jeseníky - originální produkt

Sledujte co se u nás děje: