Klid, relax a zábava
Chata Eduard má své neobvyklé kouzlo, které v ní každý, kdo ji navštíví pociťuje. Nabízí zatím neobjevený, horský ráj. Poskytuje široké možnosti pro sportovní i kulturní vyžití, odpočinek, výlety i zábavu.
Zimní vyžití
Najdete zde mnoho běžkařských tras, lyžařských sjezdovek a jiné sportovní aktivity na sněhu. Vřele doporučujeme skialpinistické výlety nebo výlety na sněžnicích.
previous next

Konference, školení

Firemní akce a teambuilding v Jeseníkách

Většina firem a společností minimálně jednou za rok řeší, kam svůj unavený tým vzít na společný odpočinek, relaxaci či stmelovací pobyt. V chatě Eduard vám nabízíme skloubení všeho, co by taková správná teambuildingová akce neměla postrádat – čerstvý vzduch, všudypřítomnou přírodu, pěkné ubytování s dobrým jídlem a pitím, příjemný personál a prostor pro relaxaci i sportovní a další aktivity.

Chata Eduard uprostřed pohoří Jeseníky se stává cílem firemních a teambuildingových akcí stále častěji, a to jak pro svou polohu v Jeseníku, tak pro zázemí, které nabízí. Poměrně moderně zařízené ubytování, prostorná restaurace s výbornou kuchyní pro 100 lidí a k tomu přilehlý bar, Wi-Fi, ale také wellness s vířivkou, saunou, bazénem, masážemi a tak dále. A samozřejmě okolí s čarokrásnou přírodou Jeseníků.

Konference a školení v Jeseníku i s ubytováním

Pořádání konferencí, školení a jiných firemních akcí v chatě Eduard je jednak zajímavou volbou pro vaše hosty, jelikož mají možnost navštívit překrásnou horskou přírodu, ale také jistotou pro vás, jelikož jsme připraveni vám ve všem vyjít vstříc a pomoci s organizací konference či školení. Mezi naše hlavní aktivity vedle ubytování hostů toužících po klidné dovolené patří totiž právě organizace akcí typu konference a školení. Tomu odpovídá také patřičné vybavení, bezdrátovým připojením k internetu počínaje a promítacím plátnem konče.

Chata Eduard je pro pořádání firemních akcí všeho druhu (sportovní, vzdělávací, vánoční, letní nebo zimní apod.) přímo stvořená. Velkou výhodou je samozřejmě možnost ubytovat hosty přímo v chatě, zajistit občerstvení přímo v naší restauraci nebo nabídnout možnost odpočinku v našem wellness. Prostory restaurace jsou navíc dostatečně velké i pro větší množství lidí (kapacita restaurace je 80 míst).

« Rezervovat pobyt »

Chata Eduard

Bělá 44
790 01 Bělá pod Pradědem
Česká republika

Naši partneři:


Jeseníky RegionCard3xTop.cz


BABY FRIENDLY CERTIFICATE


Jeseníky - originální produkt

Sledujte co se u nás děje: