Klid, relax a zábava
Chata Eduard má své neobvyklé kouzlo, které v ní každý, kdo ji navštíví pociťuje. Nabízí zatím neobjevený, horský ráj. Poskytuje široké možnosti pro sportovní i kulturní vyžití, odpočinek, výlety i zábavu.
Zimní vyžití
Najdete zde mnoho běžkařských tras, lyžařských sjezdovek a jiné sportovní aktivity na sněhu. Vřele doporučujeme skialpinistické výlety nebo výlety na sněžnicích.
previous next

Túry na sněžnicích

Turistika na sněžnicích je formou turismu, která si získává větší a větší oblibu i díky tomu, jak kvalitní sněžnice a vůbec zimní vybavení lze v současnosti zakoupit. Procházky nebo i daleké túry na sněžnicích jsou určeny pro ty, kteří rádi chodí v klidu a nerušeně i na místech, kam se lze pouze v botách nebo naopak na běžkách jen těžko dostat. Chůze na sněžnicích je určena pro neupravený terén (tedy ne pro cesty, které jsou určeny běžkařům a kde se sněžnicemi ničí stopy), do hlubokého sněhu. Díky sněžnicím se lze tiše procházet v lokalitách, kde není přílišný turistický provoz, kde kolem vás každou chvíli neprojedou lyžaři nebo rolba.

Turistika na sněžnicích je tak ideální formou relaxace skloubené s fyzickým pohybem. V okolí chaty Eduard v Jeseníkách na vás čeká více než 60 kilometrů zimních turistických stezek  kolem Pradědu a Červenohorského sedla. Můžete se tak ponořit do dobrodružství na sněžnicích z kopce, do kopce, přes zasněžené svahy.

« Rezervovat pobyt »

Chata Eduard

Bělá 44
790 01 Bělá pod Pradědem
Česká republika

Naši partneři:


Jeseníky RegionCard3xTop.cz


BABY FRIENDLY CERTIFICATE


Jeseníky - originální produkt

Sledujte co se u nás děje: