Klid, relax a zábava
Chata Eduard má své neobvyklé kouzlo, které v ní každý, kdo ji navštíví pociťuje. Nabízí zatím neobjevený, horský ráj. Poskytuje široké možnosti pro sportovní i kulturní vyžití, odpočinek, výlety i zábavu.
Zimní vyžití
Najdete zde mnoho běžkařských tras, lyžařských sjezdovek a jiné sportovní aktivity na sněhu. Vřele doporučujeme skialpinistické výlety nebo výlety na sněžnicích.
previous next

Turistika

Ptáte se, proč jezdit za námi do Jeseníků? Těch důvodů je celá řada od špičkových služeb, které nabízí naše chata, po možnosti sportovního vyžití. Jeden z hlavních důvodů, proč lidé Jeseníky milují a vrací se sem, je turistika a s ní spojené výlety v překrásné přírodě.

V blízkém i vzdálenějším okolí chaty Eduard se můžete těšit na jedinečné horské a přírodní zážitky v nejkrásnějších turistických oblastech v Jeseníkách. Místní hory nabízejí turistům možnost výletů uprostřed člověkem neporušené přírody. Budete se moct kochat dech beroucími výhledy, hluboce vdechovat čerstvý vzduch, při horských výšlapech si spolehlivě protáhnete všechny svaly na těle a zároveň si vyčistíte myšlenky a odreagujete se. Čekají na vás také procházky malebnými údolími, kde se pasou krávy a všude okolo je slyšet jen zpěv ptáků, bučení a zvonění zvonků připevněných na krku krav. 

Tipy na výlety Jeseníky

Připravili jsme pro vás několik tipů na výlety v Jeseníkách, které byste si jako správní turisté neměli nechat ujít. Další výlety v okolí chaty Eduard a ve vzdálenějších místech Jeseníků vám rádi doporučíme přímo při pobytu.

▪ Vodní elektrárna Dlouhé stráně
▪ Ruční papírna a muzeum papíru Velké Losiny
▪ Zámek Velké Losiny
▪ Vlastivědné muzeum a Vodní tvrz Jeseník
▪ Muzeum Vincenze Priessnitze - Jeseník Lázně
▪ Hrad Sovinec
▪ Naučná stezka Rejvíz
▪ Naučná stezka Se Skřítkem okolím Pradědu
▪ Stezka Vincenze Priessnitze
▪ Vysoký vodopád
▪ Jeskyně Na Pomezí - Lipová lázně
▪ Jeskyně Na Špičáku - Písečná

« Rezervovat pobyt »

Chata Eduard

Bělá 44
790 01 Bělá pod Pradědem
Česká republika

Naši partneři:


Jeseníky RegionCard3xTop.cz


BABY FRIENDLY CERTIFICATE


Jeseníky - originální produkt

Sledujte co se u nás děje: