Klid, relax a zábava
Chata Eduard má své neobvyklé kouzlo, které v ní každý, kdo ji navštíví pociťuje. Nabízí zatím neobjevený, horský ráj. Poskytuje široké možnosti pro sportovní i kulturní vyžití, odpočinek, výlety i zábavu.
Zimní vyžití
Najdete zde mnoho běžkařských tras, lyžařských sjezdovek a jiné sportovní aktivity na sněhu. Vřele doporučujeme skialpinistické výlety nebo výlety na sněžnicích.
previous next

Nordic Walking

Nordic Walking je velmi oblíbeným sportem, který v posledních letech zažívá skutečný boom. Nordic Walking lze popsat jako turistiku nebo chůzi s holemi a je třeba říct, že už dávno nejde o sport, kterému holdují především starší lidé. Jednoduchý způsob pohybu, při kterém se můžete kochat krásami krajiny, si získal lidi všech věkových kategorií, kteří jej provozují na různém terénu a v jakoukoliv roční dobu.

Nordic Walking jako zdravý způsob pohybu

Nordic Walking je vhodný ke snižování nadváhy, ale také udržování a zlepšování kondice. Pozitivní působení na vaše tělo ale není jedinou výhodou tohoto sportu. Nordic Walking je totiž výborný také jako relaxace, duševní hygiena a v neposlední řadě zábava.

V okolí horské chaty Eduard je mnoho tras pro Nordic Walking, kterému jsou ale zaslíbené celé Jeseníky.

« Rezervovat pobyt »

Chata Eduard

Bělá 44
790 01 Bělá pod Pradědem
Česká republika

Naši partneři:


Jeseníky RegionCard3xTop.cz


BABY FRIENDLY CERTIFICATE


Jeseníky - originální produkt

Sledujte co se u nás děje: