Klid, relax a zábava
Chata Eduard má své neobvyklé kouzlo, které v ní každý, kdo ji navštíví pociťuje. Nabízí zatím neobjevený, horský ráj. Poskytuje široké možnosti pro sportovní i kulturní vyžití, odpočinek, výlety i zábavu.
Zimní vyžití
Najdete zde mnoho běžkařských tras, lyžařských sjezdovek a jiné sportovní aktivity na sněhu. Vřele doporučujeme skialpinistické výlety nebo výlety na sněžnicích.
previous next

Místo

Horská chata Eduard leží uprostřed čarokrásných hor zvaných Jeseníky. Jedná se o Chráněnou krajinnou oblast, kdy pohoří Jeseníky tvoří Nízký Jeseník a Hrubý Jeseník.

Chata Eduard je situována nedaleko obce Bělá pod Pradědem, a známá hora Praděd leží skutečně jen cca 9 kilometrů od chaty – autem 20 km. Opačným směrem je zase cca 10 kilometrů vzdálené městečko Jeseník. Chata nabízí ubytování obklopené v těsné blízkosti nejoblíbenějšími lyžařskými centry, jako jsou Červenohorské sedlo, Skipark Filipovice, Karlova Studánka, Praděd, Petříkov, Ostružná či Ramzová, kde návštěvníci naleznou bohatou nabídkou zimního i letního vyžití.

Odpočinková chata s wellness

Chata patří mezi nejoblíbenější penziony a hotely v Jeseníkách, které jej kolem dokola obklopují svou dech beroucí přírodou. Jeseníky jsou hory s nádechem romantiky a starých časů, které okouzlí každého, kdo má alespoň trochu kladný vztah k přírodě. V chatě Eduard můžete díky přírodě, ale také wellness s vířivkou a saunou strávit odpočinkovou dovolenou, která vás nabije novou energií.

Stylově zařízené a přitom moderní ubytování v Jeseníkách je rájem pro ty, kdo chtějí alespoň na pár dnů zapomenout na rušná města, hromadnou dopravu a zaměstnání, a chtějí poznat přírodu téměř nenarušenou lidskou činností společně se zvyky a životem místních starousedlíků. Horská chata uprostřed pohoří Jeseníky je ideální příležitost, jak osvěžit tělo i ducha a zažít chvíle skutečného klidu.

Wellness

U každého návštěvníka, který do Horské chaty Eduard přijíždí, máme jeden zásadní cíl: Aby od nás odjížděl fyzicky i psychicky odpočatý, plný nově nabité energie a se silnými vzpomínkami na chvíle pohody, které u nás strávil.

Při plnění tohoto důležitého cíle nám, pravda, velmi pomáhá lokalita, ve které se chata Eduard nachází. Jeseníky jsou místem, kde vás příroda ohromí svou krásou i silou a kde se samo o sobě snáze zapomíná na stres a problémy civilizace.

Pouze Jeseníky by ale nestačily, o zbytek skutečné relaxace se musíme postarat my. Vedle hezkého ubytování, dobré kuchyně a příjemného personálu se o očistu těla i duše klientů stará především naše wellness, do kterého patří v letním období venkovní bazén a vířivka. Díky wellness v chatě Eduard si pročistíte tělo i mysl a budete opět stoprocentně připraveni čelit výzvám v osobním i profesním životě.

« Rezervovat pobyt »

Chata Eduard

Bělá 44
790 01 Bělá pod Pradědem
Česká republika

Naši partneři:


Jeseníky RegionCard3xTop.cz


BABY FRIENDLY CERTIFICATE


Jeseníky - originální produkt

Sledujte co se u nás děje: