Klid, relax a zábava
Chata Eduard má své neobvyklé kouzlo, které v ní každý, kdo ji navštíví pociťuje. Nabízí zatím neobjevený, horský ráj. Poskytuje široké možnosti pro sportovní i kulturní vyžití, odpočinek, výlety i zábavu.
Zimní vyžití
Najdete zde mnoho běžkařských tras, lyžařských sjezdovek a jiné sportovní aktivity na sněhu. Vřele doporučujeme skialpinistické výlety nebo výlety na sněžnicích.
previous next

Lyžování

Lyžování je jednoznačně nejoblíbenější zimní sport, za kterým k nám hosté v zimním období přijíždějí. Aby také ne, když v okolí chaty Eduard mají na výběr z několika vyhlášených skiareálů a lyžařských středisek, kde mohou trávit celé dny na svahu kvalitním lyžováním a poté se občerstvit v příjemném prostředí některé z místních horských chat, nebo samozřejmě v naší restauraci.

Jeseníky jsou hory, kde má lyžování svou tradici, kde se lyžování věnují děti od útlého věku a kde jsou pro lyžování vynikající podmínky. Jeseníky totiž nabízejí řadu lyžařských center, kde si můžete lyžování užít, ať už jste vrcholovými lyžaři s mnohaletými zkušenostmi, nebo se teprve chystáte na lyžích naučit. Nechybí ani mírné svahy pro lyžování s dětmi, skiareály v Jeseníkách samozřejmě nabízejí také možnosti lyžařské školky pro malé děti. 

Tipy na lyžování v Jeseníkách

Chcete poradit, kam za kvalitním lyžováním v okolí naší chaty Eduard v Jeseníkách? Zde je pár tipů:

Skipark Filipovice
Ski areál Červenohorské sedlo
Lyžařské středisko Bonera - Ramzová
Ski areál Kouty nad Desnou

« Rezervovat pobyt »

Chata Eduard

Bělá 44
790 01 Bělá pod Pradědem
Česká republika

Naši partneři:


Jeseníky RegionCard3xTop.cz


BABY FRIENDLY CERTIFICATE


Jeseníky - originální produkt

Sledujte co se u nás děje: