Klid, relax a zábava
Chata Eduard má své neobvyklé kouzlo, které v ní každý, kdo ji navštíví pociťuje. Nabízí zatím neobjevený, horský ráj. Poskytuje široké možnosti pro sportovní i kulturní vyžití, odpočinek, výlety i zábavu.
Zimní vyžití
Najdete zde mnoho běžkařských tras, lyžařských sjezdovek a jiné sportovní aktivity na sněhu. Vřele doporučujeme skialpinistické výlety nebo výlety na sněžnicích.
previous next

Koně

Dává nám všechno co má. Rychlost, vytrvalost, sílu. Ale plane v něm i jeho divoký duch. Byl jiskrou, která zažíhala dávné mýty. Byl chloubou králů i dobyvatelů. Byl oporou civilizace. Pod údery jeho kopyt se utvářeli dějiny. Dodnes má v našich srdcích místo ona pyšná krása, která nese jméno kůň. Z dokumentů Koně od National Geographic

Nabízíme krásné, pohodové vyjížďky na koních jesenickou krajinou, pro zkušené i méně zkušené jezdce ve spolupráci s LUCKY HORSE RANCH v Kolnovicích. Vyjížďky je nutné rezervovat 24 hod. předem.

Jízda na pony, milý zážitek pro děti, čas trávený ve společnosti dvou hodných poníků, čištění, jízda na kruhové jízdárničce, v kratším úseku možnost i jízda do terénu v doprovodu zkušeného vodiče.

« Rezervovat pobyt »

Chata Eduard

Bělá 44
790 01 Bělá pod Pradědem
Česká republika

Naši partneři:


Jeseníky RegionCard3xTop.cz


BABY FRIENDLY CERTIFICATE


Jeseníky - originální produkt

Sledujte co se u nás děje: