Klid, relax a zábava
Chata Eduard má své neobvyklé kouzlo, které v ní každý, kdo ji navštíví pociťuje. Nabízí zatím neobjevený, horský ráj. Poskytuje široké možnosti pro sportovní i kulturní vyžití, odpočinek, výlety i zábavu.
Zimní vyžití
Najdete zde mnoho běžkařských tras, lyžařských sjezdovek a jiné sportovní aktivity na sněhu. Vřele doporučujeme skialpinistické výlety nebo výlety na sněžnicích.
previous next

Koloběžky

Kdybyste před pár lety někomu řekli, že s celou rodinou nebo s manželkou jezdíte ve volném čase na koloběžkách, určitě by to bylo považováno za něco nestandardního. Jenže ta doba už je pryč a dnes si jízdu na koloběžce užívají nejen děti, ale také dospělí jakéhokoliv věku. Z koloběžek se stal zajímavý a zábavný fenomén, kterému propadli mladí i staří. Na koloběžkách se jezdí nejen rekreačně, ale dokonce se na nich podávají skutečné sportovní výkony. A také my v horské chatě Eduard jsme tomuto trendu propadli.

V okolí chaty je celá řada tras, které jsou pro jízdu na koloběžce ideální. Naleznete u nás jednak rovinky, ale samozřejmě také kopce a sjezdy, na kterých si můžete otestovat svou fyzičku a užít rychlejší jízdu. Pokud se při jízdě na koloběžce rádi kocháte hezkým okolím a čistou přírodou, Jeseníky jsou pro vás ideální volbou.

V případě, že nemáte vlastní koloběžku, je tu pro vás možnost zapůjčit si ji přímo v chatě Eduard za příznivé ceny. Níže naleznete náš celoroční ceník.

 Služba Cena

Koloběžky
Vratná kauce:  1 000 Kč

2 hod = 150 Kč
1 den = 300 Kč
2 dny = 450 Kč
3 dny = 600 Kč
 Ceník je platný na celý rok 2016. Ceny jsou uvedeny vč. DPH.
« Rezervovat pobyt »

Chata Eduard

Bělá 44
790 01 Bělá pod Pradědem
Česká republika

Naši partneři:


Jeseníky RegionCard3xTop.cz


BABY FRIENDLY CERTIFICATE


Jeseníky - originální produkt

Sledujte co se u nás děje: