Klid, relax a zábava
Chata Eduard má své neobvyklé kouzlo, které v ní každý, kdo ji navštíví pociťuje. Nabízí zatím neobjevený, horský ráj. Poskytuje široké možnosti pro sportovní i kulturní vyžití, odpočinek, výlety i zábavu.
Zimní vyžití
Najdete zde mnoho běžkařských tras, lyžařských sjezdovek a jiné sportovní aktivity na sněhu. Vřele doporučujeme skialpinistické výlety nebo výlety na sněžnicích.
previous next

Horolezectví

Další sport, pro který jsou Jeseníky ideálním místem s řadou možností, je horolezectví. I když označení sport je pro horolezectví možná příliš malé, jelikož ti, kteří jej provozují a milují, ho mají často jako životní styl a někdy dokonce poslání. Ze zkušenosti víme, že horolezci jsou v drtivé většině případů milí, přátelští a rádi se bavící lidé, které v chatě Eduard vždy rádi vítáme.

V okolí chaty a vůbec v celých Jeseníkách naleznou vhodné podmínky jak horolezci zkušení, kteří si troufají na obtížné trasy a výzvy, tak začátečníci, kteří se zde chtějí učit základům tohoto adrenalinového sportu. Ať už profesionální nebo amatérské výkony, všechny pak můžete oslavit dobrým jídlem a pitím v naší restauraci a baru.

« Rezervovat pobyt »

Chata Eduard

Bělá 44
790 01 Bělá pod Pradědem
Česká republika

Naši partneři:


Jeseníky RegionCard3xTop.cz


BABY FRIENDLY CERTIFICATE


Jeseníky - originální produkt

Sledujte co se u nás děje: