Klid, relax a zábava
Chata Eduard má své neobvyklé kouzlo, které v ní každý, kdo ji navštíví pociťuje. Nabízí zatím neobjevený, horský ráj. Poskytuje široké možnosti pro sportovní i kulturní vyžití, odpočinek, výlety i zábavu.
Zimní vyžití
Najdete zde mnoho běžkařských tras, lyžařských sjezdovek a jiné sportovní aktivity na sněhu. Vřele doporučujeme skialpinistické výlety nebo výlety na sněžnicích.
previous next

Gastronomie

Chata Eduard se sice nachází uprostřed jesenické přírody, ovšem gastronomie, kterou provozujeme a nabízíme hostům, je na vysoké úrovni. Jsme totiž přesvědčeni, že dovolená bez chutného, vyváženého a kvalitně připravovaného jídla je poloviční, ne-li hůře. V chatě na vás proto čeká prostorná restaurace s velkou kapacitou, ve které se výborně vaří, a k tomu bar s příjemnou atmosférou, kde můžete uspořádat narozeninovou oslavu nebo jen posedět u alkoholického či nealkoholického nápoje. Restaurace i bar jsou samozřejmě otevřeny jak pro hosty hotelu, tak pro veřejnost.

Restaurace Eduard

Ať už máte chuť na něco dobrého, nebo máte hlad jako vlk (na kterého už v Jeseníkách nenarazíte), v našem jídelním lístku si určitě vyberete. Vaříme z čerstvých surovin, vedle tradičních českých pokrmů nabízíme také vegetariánská jídla, ale vždy záleží na vašem konkrétním přání.

Restaurace je velmi prostorná s kapacitou 80 míst. K dispozici je vám každý den od 11.00 do 20.00 včetně víkendů. Můžete u nás tedy posnídat, poobědvat i povečeřet, nebo si dát výbornou kávu se sladkým zákuskem. Samozřejmostí je Wi-Fi.

Bar Eduard

V našem příjemném a útulném loveckém baru, který se nachází hned vedle restaurace, můžete v klidu posedět u kávy nebo jiného nápoje, uzavřít a oslavit úspěšná obchodní jednání nad sklenkou něčeho ostřejšího, nebo uspořádat oslavu pro přátele, rodinu či svojí firmu.

V letních měsících vám posezení zpříjemní zajímavý výběr mléčných koktejlů, v zimním období vás zase zahřeje naše specialita, pravá hustá italská čokoláda ruzných příchutí.

Bar nabízí hostům 25 míst k sezení a je otevřen každý den od 10.00 do 22.00 včetně víkendů.

« Rezervovat pobyt »

Chata Eduard

Bělá 44
790 01 Bělá pod Pradědem
Česká republika

Naši partneři:


Jeseníky RegionCard3xTop.cz


BABY FRIENDLY CERTIFICATE


Jeseníky - originální produkt

Sledujte co se u nás děje: