Klid, relax a zábava
Chata Eduard má své neobvyklé kouzlo, které v ní každý, kdo ji navštíví pociťuje. Nabízí zatím neobjevený, horský ráj. Poskytuje široké možnosti pro sportovní i kulturní vyžití, odpočinek, výlety i zábavu.
Zimní vyžití
Najdete zde mnoho běžkařských tras, lyžařských sjezdovek a jiné sportovní aktivity na sněhu. Vřele doporučujeme skialpinistické výlety nebo výlety na sněžnicích.
previous next

Cyklistika

Horská chata Eduard je členem skupiny Cyklisté vítáni, jejíž certifikát o nás říká, že jsme ubytovacím zařízením, které poskytuje perfektní zázemí pro cyklisty a jejich kola.

Kolem chaty najdete mnohé horské stezky a silnice procházející nádhernou krajinou, navazující na známou čarodějnickou cyklostezku. Cyklističtí nadšenci zde najdou vše - od pohodových výletů pro celou rodinu až po náročné trasy na horském kole. Trasy pro horská kola jsou značené i neznačené.

Vybrat si můžete z pestré nabídky méně náročných silničních okruhů až po nejnáročnější horské trasy s velkým převýšením. Probíhá zde nejstarší dálková trasa Moravská stezka, která začíná v Mikulovicích a pokračuje přes Jeseník na Ramzovou, do Hanušovic a dále k jihu až do Mikulova.

Na recepci chaty vám rádi poradíme, kam se na kole vydat a jakou trasu zvolit vzhledem k vaší výkonnosti nebo podle toho, zda jste cyklistická rodina s malými dětmi či zkušená cyklistická skupina. Budeme vás také informovat o aktuální předpovědi počasí. Dále je na recepci možné zakoupit cyklistickou mapu Jesenicka a běžné potřeby pro cyklisty.

Přiložené soubory

cyklotrasy v Jeseníkách (pdf – 1.93 MB)

 

« Rezervovat pobyt »

Chata Eduard

Bělá 44
790 01 Bělá pod Pradědem
Česká republika

Naši partneři:


Jeseníky RegionCard3xTop.cz


BABY FRIENDLY CERTIFICATE


Jeseníky - originální produkt

Sledujte co se u nás děje: