Klid, relax a zábava
Chata Eduard má své neobvyklé kouzlo, které v ní každý, kdo ji navštíví pociťuje. Nabízí zatím neobjevený, horský ráj. Poskytuje široké možnosti pro sportovní i kulturní vyžití, odpočinek, výlety i zábavu.
Zimní vyžití
Najdete zde mnoho běžkařských tras, lyžařských sjezdovek a jiné sportovní aktivity na sněhu. Vřele doporučujeme skialpinistické výlety nebo výlety na sněžnicích.
previous next

Canicross

Canicross je zajímavým a velmi zábavným sportem, při kterém jeden pes v postroji běží v tahu před psovodem. Je to tedy běh v terénu se zapřaženým psem.

Canicross patří mezi musherské disciplíny, které jsou fyzicky náročné jak pro psy, tak psovody. Canicross je propojením sportu s přírodou, přátelskými a milými lidmi a samozřejmě se psy. Jde o ideální sport pro toho, kdo má rád pohyb a má navíc k sobě čtyřnohého kamaráda.

Jeseníky jsou pro Canicross více než vhodné, v okolí chaty Eduard naleznete řadu příhodných tras. Nejen Jeseníky jsou ale na milovníky Canicrossu připravené, v chatě Eduard máme pro vás i vaše psí miláčky připravené odpovídající zázemí, ke zvířatům obecně zde chováme vřelý vztah.

« Rezervovat pobyt »

Chata Eduard

Bělá 44
790 01 Bělá pod Pradědem
Česká republika

Naši partneři:


Jeseníky RegionCard3xTop.cz


BABY FRIENDLY CERTIFICATE


Jeseníky - originální produkt

Sledujte co se u nás děje: