Klid, relax a zábava
Chata Eduard má své neobvyklé kouzlo, které v ní každý, kdo ji navštíví pociťuje. Nabízí zatím neobjevený, horský ráj. Poskytuje široké možnosti pro sportovní i kulturní vyžití, odpočinek, výlety i zábavu.
Zimní vyžití
Najdete zde mnoho běžkařských tras, lyžařských sjezdovek a jiné sportovní aktivity na sněhu. Vřele doporučujeme skialpinistické výlety nebo výlety na sněžnicích.
previous next

Běh na lyžích

V létě oblíbenou pěší turistiku nebo cyklistiku střídá v Jeseníkách v zimě běh na lyžích neboli běžky. Jedná se o další sport, který rok od roku získává více na oblibě a za kterým k nám do chaty Eduard v Jeseníkách přijíždějí celé rodiny, ale také závodní běžkaři, kteří si chtějí užít místní běžkařské tratě.

Pro běh na lyžích jsme v chatě Eduard plně zařízeni jak okolím, ve kterém naleznete řadu upravených tratí, tak zázemím, kde můžete v klidu a pohodlně uschovat své vybavení.

Turistický i dálkový běh na lyžích     

Běh na lyžích v Jeseníkách může mít řadu podob a desítky kilometrů tratí vám umožní si vybrat dle obtížnosti a vaší fyzické kondice. Vybírat ale můžete také podle toho, zda se raději kocháte při běhu malebnou horskou krajinou a volíte tedy kratší a více turistické trasy, nebo preferujete dálkový běh na lyžích a volíte delší a obtížnější trasy. 

« Rezervovat pobyt »

Chata Eduard

Bělá 44
790 01 Bělá pod Pradědem
Česká republika

Naši partneři:


Jeseníky RegionCard3xTop.cz


BABY FRIENDLY CERTIFICATE


Jeseníky - originální produkt

Sledujte co se u nás děje: