Klid, relax a zábava
Chata Eduard má své neobvyklé kouzlo, které v ní každý, kdo ji navštíví pociťuje. Nabízí zatím neobjevený, horský ráj. Poskytuje široké možnosti pro sportovní i kulturní vyžití, odpočinek, výlety i zábavu.
Zimní vyžití
Najdete zde mnoho běžkařských tras, lyžařských sjezdovek a jiné sportovní aktivity na sněhu. Vřele doporučujeme skialpinistické výlety nebo výlety na sněžnicích.
previous next

Bazén

Pokud v létě rádi trávíte horké dny u bazénu, kde střídáte osvěžení v příjemné vodě s odpočinkem a opalováním na slunci, pak pro vás máme v Horské chatě Eduard vynikající zprávu!

Součástí chaty je také vlastní malé koupaliště. Nemusíte tak jezdit dlouhé kilometry někam do veřejného zařízení, kde bude při vyšších teplotách hlava na hlavě, a u stánku s občerstvením budete stát půlhodinovou frontu.

Přímo v areálu chaty se nachází bazén, ve kterém vždy najdete čistou a minimálně chemicky ošetřenou vodu, o kterou se celé letní období staráme. Hned vedle bazénu je kromě lesa také travnatá plocha, kde se budete při odpočinku na dece cítit skutečně jako na (mnohem klidnějším) koupališti. Součástí je ale také venkovní sprcha a už zmíněné venkovní občerstvení. A to vše jen pro návštěvníky chaty, tedy bez front, křiku a navíc bez vstupného.

Název Cena
Ubytovaní Zdarma
Dospělí 50 Kč
Děti 5 – 12 let 30 Kč
 Ceník je platný na celý rok 2016. Ceny jsou uvedeny vč. DPH.
« Rezervovat pobyt »

Chata Eduard

Bělá 44
790 01 Bělá pod Pradědem
Česká republika

Naši partneři:


Jeseníky RegionCard3xTop.cz


BABY FRIENDLY CERTIFICATE


Jeseníky - originální produkt

Sledujte co se u nás děje: